#громадськемісце Зірка порно назвала найпоширеніші причини зрад чоловіків дружинам #запоріжжя #zaporizhia

Зірка порно назвала найпоширеніші причини зрад чоловіків дружинам Британська порноакторка Бонні Блу, яка надає ескорт-послуги, зізналася, що серед її клієнтів були одружені люди. В інтерв’ю порталу News.com вона назвала найпоширеніші причини зрад чоловіків дружинам.

«У мене були різні клієнти, починаючи від фанатів і закінчуючи одруженими чоловіками, які просто хотіли трохи відпочити від повсякденної суєти. Я зовсім не засуджую чоловіків, які користуються ескорт-послугами. Я засуджую їхніх дружин», – заявила зірка фільмів для дорослих.

За її словами, чоловіки часто наважуються на зраду, тому що дружини не можуть принести їм задоволення в ліжку. Іншою причиною зрад Блу назвала прагнення відволіктися від стресу, з яким багато хто регулярно стикається у звичайному житті, зазначила порноактриса.

Крім того, вона заявила, що чоловіки зраджують, щоб отримати гострі відчуття.

«Четверта причина полягає в тому, що багато людей мріють зайнятися сексом із порнозіркою, тому, переспавши зі мною, вони втілюють мрію у життя. І остання причина полягає в тому, що я сексуальніший за їхніх дружин», — підсумувала Блу.

Раніше американська порнозірка Дженна Фоксс звинуватила у заздрощі людей, які критикують акторів фільмів для дорослих. Вона також зауважила, що найчастіше секс-працівників засуджують жінки.

ДЖЕРЕЛО