#громадськемісце Збірна Іспанії обіграла Францію та вийшла у фінал Євро-2024 #запоріжжя #zaporizhia

Збірна Іспанії обіграла Францію та вийшла у фінал Євро-2024 Збірна Іспанії обіграла Францію у півфінальному матчі чемпіонату Європи 2024 року з футболу.

Зустріч відбулася у вівторок, 9 липня, і завершилася перемогою іспанців із рахунком 2:1. На дев’ятій хвилині відзначився француз Рандаль Коло Муані.

Ще в першому таймі іспанці спочатку відновили рівність зусиллями Ламіна Ямаля, а згодом вийшли вперед після голу Дані Ольмо.

Суперника з фіналу збірна Іспанії дізнається у середу, 10 липня. Цього дня у другому півфіналі Англія зіграє із Нідерландами.

Фінальна зустріч Євро-2024 відбудеться у Берліні. Минулу континентальну першість виграла збірна Італії.