#громадськемісце Збірна Англії вийшла у фінал Євро-2024 #запоріжжя #zaporizhia

Збірна Англії вийшла у фінал Євро-2024Збірна Англії здобула перемогу над національною командою Нідерландів та вийшла у фінал чемпіонату Європи 2024 року.

Зустріч відбулася на стадіоні «Сигнал Ідуна Парк» у Дортмунді та завершилася з рахунком 2:1 на користь англійців. Перший м’яч на сьомій хвилині забив півзахисник голландців Хаві Сімонс.

На 18-й хвилині нападник Харрі Кейн реалізував пенальті та зрівняв рахунок. На 90-й хвилині вивів англійців уперед нападник Оллі Уоткінс.

Збірна Англії жодного разу не ставала переможцем чемпіонату Європи. Команда брала участь у 10 із 16 турнірів починаючи з 1968 року. Найкращим результатом є вихід до півфіналу у 1968, 1996 та 2020 роках. Востаннє англійці програли у вирішальному матчі італійцям у серії пенальті.