Залишились дружина та донька - під Роботиним загинув захисник із Запорізької області (фото)

Дмитро Дротянко був на війні ще з 2014 року

Під час виконання бойових завдань на позиції в Роботиному загинув воїн родом з Оріхова Дмитро Дротянко. Про це повідомила дружина захисника Наталя, яка зробила допис на сторінці героя у фейсбуці.

Читайте також: Поблизу Гуляйполя загинув мешканець села Біленьке – що відомо про захисника

Дмитро став на захист Україну ще у 2014 році. Згодом він демобілізувався та повернувся до цивільного життя. Але з початку повномасштабного вторгнення Дмитро знову долучився до Збройних сил України.

Військовий загинув декілька днів тому під час виконання бойового завдання в селі Роботине Запорізької області. Вдома у Дмитра залишилися дружина та донька.

Церемонія прощання відбудеться 10 липня об 11:00 годині в місті Запоріжжя за адресою вул. Стефанова, 22 в Залі прощання, поховання на кладовищі Святого Миколая (Верхня Хортиця).

Раніше ми повідомляли, що під час масованої ракетної атаки на Україну 8 липня загинув мешканець Бердянська. Чоловік знаходився в столиці та потрапив в один з епіцентрів ракетних ударів ворога. На жаль, лікарі не могли врятувати Олега Уфімцева.

Ми розповідали, що на фронті загинув працівник АТ “Запорізький Завод Феросплавів”, машиніст крана Владислав Кузьмін. Владислав Кузьмін працював на феросплавному заводі з 2010 року. На захист України став 7 червня 2023 року. Останні дні життя Владислава пройшли на Бахмутському напрямку, який є одним з найгарячіших, зважаючи на щодобову кількість бойових зіткнень.