#громадськемісце Як правильно роз’їхатися на перехресті з регулювальником? #запоріжжя #zaporizhia

🚦 Як правильно роз’їхатися на перехрестях з регулювальником

В умовах відключення світла на перехрестях з’являються регулювальники, які допомагають керувати рухом. Важливо знати основні правила, щоб правильно роз’їхатись і не створювати небезпечних ситуацій.

Регулювальник використовує жести із допомогою червоного диска. Завжди звертайте увагу на його сигнали та виконуйте їх без вагань.

📌 Якщо регулювальник підняв руку вгору, це означає, що всім учасникам потрібно зупинитися і чекати подальших вказівок.

📌Регулювальник стоїть обличчям або спиною до вас, руки розведені в сторони, опущені донизу, або зігнута перед грудьми права рука із червоним диском — рух ⛔️ заборонено в усі сторони.

📌Регулювальник стоїть обличчям до вас. Його права рука, що тримає червоний диск, витягнута вперед, тобто до вас — рух заборонено ⛔️ прямо, а праворуч — ✅ дозволено.

📌Регулювальник стоїть до вас лівим боком із витягнутою вперед рукою із жезлом — можна їхати в ✅ будь-якому напрямку.

📌Регулювальник стоїть лівим боком до вашої автівки, а його руки опущені донизу, витягнуті в сторони або зігнуті і притиснуті до грудей — ✅ можна їхати ⬆️ прямо або ➡️ праворуч, пропустивши пішоходів.

Для привертання уваги регулювальник може використовувати сигнал, поданий свистком.

На перехресті з регулювальником завжди будьте уважними до інших учасників руху, пішоходів та інших автомобілів. Ваша уважність допоможе уникнути аварійних ситуацій.

Будьте відповідальними водіями! 👮‍♂️

Джерело : Патрульна поліція Запорізької області

#ПорядокЦеТи
#zaporizhiapolice

Source: Джерело : Патрульна поліція Запорізької області

ДЖЕРЕЛО