#громадськемісце Як працює громадський транспорт у Запоріжжі 10 липня #запоріжжя #zaporizhia

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради повідомляє, що 10 липня роботу громадського транспорту організовано наступним чином:

Комунальні автобуси:

  • з Бородінського мкрн та Осипенківського мкрн слідують від вул. Гребельної через бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна, вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, о. Хортицю, пр. Металургів, вул. Богдана Хмельницького, через пл. Запорізьку, пр. Соборний, далі за своїми маршрутами та у зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);
  • «Завод «Запоріжкабель» — пр. Металургів» (тролейбусний маршрут №8) від кінцевої зупинки «Завод «Запоріжкабель», вул. Гребельна, через  бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна, вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки «пр. Металургів» та у зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);
  • «вул. Піщана – пр. Металургів» (тролейбусний маршрут №3) від вул. Сергія Синенка через вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки «пр. Металургів» та у зворотному напрямку.

У зв’язку зі зміною схеми організації дорожнього руху по о. Хортиці зупинку «Хортицька академія» в напрямку лівобережної частини Запоріжжя для автобусних маршрутів з Хортицького району тимчасово скасовано.

Тролейбусні маршрути:

  • з Космічного мкрн (маршрут №8) та Південного мкрн (маршрут №3) слідують по пр. Соборному до площі Запорізької та у зворотному напрямку.

Тролейбусні маршрути №11 та №17 організовано сполученням «вул. Сєдова – пл. Запорізька».

У зв’язку з аварійним відключенням електропостачання організовано рух тролейбусів за маршрутами:

  • 3 одиниці сполученням «Сімферопольське шосе — Набережна» (без заїзду на вул. Чумаченка);
  • 4 одиниці з автономним ходом сполученням «Сімферопольське шосе — Набережна» (із заїздом на вул. Чумаченка).

У зв’язку з проведенням робіт по заміні рейок та шпал на ділянці від зупинки «Запоріжцирк» до зупинки «вул. Шкільна», рух трамвайних маршрутів у період часу з 9:00 до 14:00 буде організовано:

  • маршрути №3 та №16 – «вокзал Запоріжжя І – трамвайне депо» та «Павло-Кічкас – Запоріжцирк», «Запоріжжя Ліве — Запоріжцирк»;
  • маршрут №14 – «Автострада – трамвайне депо».

Інші трамвайні, автобусні та тролейбусні маршрути працюють за затвердженими схемами руху маршрутів.

ДЖЕРЕЛО