#громадськемісце WSJ: США та Європа не встигають виробляти зброю для України #запоріжжя #zaporizhia

WSJ: США та Європа не встигають виробляти зброю для України США та Європа не встигають виробляти зброю, щоб задовольнити всі потреби України. Про це заявили офіційні особи на саміті НАТО у Вашингтоні, повідомила газета The Wall Street Journal (WSJ).

Як пише видання, оборонні компанії та Пентагон визнали, що їхні ранні оцінки були надто оптимістичними щодо термінів збільшення виробництва зброї для Києва.

Наголошується, що перебої в ланцюжку поставок і нестача робочої сили означають, що потрібно чотири роки на те, щоб подвоїти виробництво американських протитанкових керованих ракет Javelin. Крім цього, пише WSJ, проблеми є не лише з фінансуванням, а й із бюрократичними складнощами.

Раніше помічник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що країни НАТО на саміті Північноатлантичного альянсу у Вашингтоні вперше дадуть обіцянки щодо зміцнення свого національного оборонного потенціалу.

Крім того, повідомлялося, що США спільно із союзниками планують виділити Україні понад один мільярд доларів на посилення системи протиповітряної оборони (ППО) Збройних сил країни (ЗСУ).

ДЖЕРЕЛО