Російські терористи продовжують кошмарити мешканців Запорізької області за допомогою FPV-дронів, окупанти влаштовують справжнє “сафарі” на людей та транспортні засоби.
На одному з блокпостів у районі міста Оріхів Запорізької області військовослужбовець відбив атаку ворожого безпілотника, – повідомили на офіційній сторінці військової служби правопорядку у Збройних Силах України.
Зазначається, що російський FPV-дрон намагався атакувати військових та цивільних, які в той момент перетинали блокпост.
Завдяки швидкій реакції та професійним діям стрільця групи ВСП Запорізького зонального відділу, ворожий безпілотник було знищено зі штатної зброї.
“Завдяки вмілим та оперативним діям стрільця групи ВСП Запорізького зонального відділу, ворожу пташку знищено з штатної зброї”, — зазначається в повідомленні.
У результаті атаки ніхто не постраждав.
Бійці української армії продовжують нести службу та забезпечувати безпеку мирного населення на контрольованій території Запорізької області.
Сообщение Вразив FPV-дрон із автомата. В Оріхові військовий врятував людей появились сначала на Запорізькі Вісті.