#громадськемісце Відбудова зруйнованих обстрілами будинків в Запоріжжі: на якому етапі роботи, – ФОТО #запоріжжя #zaporizhia

У Запоріжжі триває відбудова 6 зруйнованих російськими ударами багатоповерхових будинків. Роботи з капітального ремонту цих будинків проводять за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ.

Про це повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області.

Відновили стіни та перекриття зруйнованої частини будинку по вул. Незалежної України, 67. Також підрядник провів монтаж сходових маршів та площадок. Наразі завершено демонтаж у квартирах 1, 2 та 4 під’їздів та влаштування парапетів на покрівлі. Водночас фахівці продовжують утеплювати фасади, влаштовувати покрівлю – утеплення, гідроізоляція, влаштування першого шару з руберойду.

«Виконуємо оздоблювальні роботи та роботи з влаштування інженерних мереж електропостачання, водопостачання, каналізації і опалення по будинку. Завершуємо влаштування конструкцій балконів та продовжуємо їх скління, а також скління вікон у квартирах та на сходових клітинах», – йдеться в повідомленні.

Завершено цегляну кладку стін й монтаж плит перекриття з 1 по 5 поверх в будинку по вул. Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3. Підрядник вже влаштував сходові марші, майданчики та балконні плити. Зараз ведуться роботи з тинькувати стіни,  влаштування стяжки відновленої частини будівлі та інженерних мереж. Триває ремонт покрівлі 7-10 під’їздів, та влаштування кроквяної системи 2-3 під’їздів. Підрядник утепляє фасад будинку поки в межах 4-8 під’їздів.

Посилено несучі конструкції в 3-4 під’їздах будинку по вул. Миру, 14. Також підрядник влаштував металоконструкції балконів та металопластикові вікна у квартирах та на сходових клітинах 2-4 під’їздів. Наразі утеплення фасаду на фінальній стадії.  

«Продовжуємо оздоблювальні, електромонтажні роботи, скління балконів та влаштовувати інженерні мережі у квартирах», – повідомляють у Службі відновлення.

В будинку по вул. Камʼяногірська, 6 посилили несучі конструкції та встановили нові перемички, виконали ремонт тріщин та цегляної кладки торцевої стіни в першому під’їзді. Також підрядник встановив вікна у квартирах та на сходових клітинах. Тривають оздоблювальні й електромонтажні роботи, влаштування перегородки у квартирах, а також відновлення балконів та утеплення фасаду.

Тимчасово винесені мережі водопостачання та розібрані конструкції з 1 по 9 поверх будинку по вул. Запорізька, 2-А. Підрядник розібрав технічне підпілля першого під’їзду та старий утеплювач горища другого під’їзду. Влаштували стіни і перегородки техпідпілля, виконали їх гідроізоляцію. Наразі ведуться роботи з утеплення фасаду другого під’їзду. Виконане армування та влаштування опалубки монолітного поясу – виконується його бетонування.

У будинку по вул. Запорізька, 2-Б підрядник посилює несучі конструкції стін та перекриттів 4 під’їзду. А також влаштовує газобетонні перегородки у квартирах та проводить електромонтажні роботи.

Ворог завдав 5 авіаційних ударів по Запорізькій області


Читайте також:

На Оріхівському напрямку ворог намагався просунутися вперед

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

ДЖЕРЕЛО