Спецпредставник президента США Стівен Уіткофф повідомив, що президенти Росії Володимир Путін та Сполучених Штатів Дональд Трамп можуть зустрітися протягом найближчих кількох місяців. Він додав, що під час першого президентського терміну пана Трампа у глав держав склалися чудові стосунки.
«Я вважаю, що вони зустрінуться у найближчі кілька місяців. Мені також здається, що було надзвичайно люб’язно з його (Володимира Путіна) сторони прийняти мене, я хочу це визнати»,— сказав Стівен Уіткофф в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону, опублікованому в соцмережі X.
Делегації Росії та США домовилися працювати над організацією зустрічі президентів за підсумками переговорів в Ер-Ріяді, які відбулися 18 лютого.
Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков припускав, що Володимир Путін та Дональд Трамп зустрінуться у Саудівській Аравії.
Раніше Уіткофф заявив, що припинення вогню в Чорному морі може розпочатися протягом тижня.
Сообщение Уїткофф: Путін і Трамп можуть зустрітися найближчими місяцями появились сначала на Запорізькі Вісті.