#громадськемісце У Запоріжжі відбудеться Міжнародний кінофестиваль. Приймаються заявки #запоріжжя #zaporizhia

У Запоріжжі відбудеться Міжнародний кінофестиваль

Запорізький міжнародний кінофестиваль ZIFF оголошує про початок прийому заявок на участь у події, яка відбудеться в Запоріжжі, у вересні цього року.

Фестиваль присвячений популяризації національного кінематографу, а також фільмів та відео-робіт спільного та іноземного виробництва. Основна мета – це сприяння діалогу творчого потенціалу українського та міжнародного кінематографу з громадськістю.

У національній та міжнародній конкурсній програмі фестивалю будуть представлені ігрові, неігрові та анімаційні короткометражні українські фільми всіх жанрів, виробництво яких було завершено у 2023 або 2024 рр., тривалістю від 10 до 40 хв.

Важливими умовами для фільмів та сценаріїв є:

  • художня якість фільму або сценарію;
  • технічна якість фільму або сценарію;
  • актуальність фільму або сценарію.

До участі приймаються фільми, зняті в Україні або в ко-продукції з Україною. За виключенням учасників творчих груп, де є громадяни рф, республіки білорусь, ісламської республіки ірану та кндр, або підпадають під дії Закону України «Про санкції».

В рамках Кінофестивалю передбачається проведення конкурсу на найкращий сценарій про Запорізький край ім. В. Зайцева, організація освітньої програми, проведення культурно-мистецьких заходів, майстер-класів та творчих зустрічей.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 19 липня 2024 року на сайті https://filmfreeway.com/3IFF

Детальніше про умови прийому фільмів та ознайомитися з положенням можна дізнатися на сайті http://dov.zp.ua/3iff-2024

ДОВІДКОВО

Перший Міжнародний кінофестиваль ZIFF (Zaporizhzhia International Film Festival) відбувся у листопаді 2017 року (До повномасштабного вторгнення відбулося п’ять фестивалів).
До цього з 1999 року щорічно відбувався кінофестиваль “Запорізька сінерама” (Усього було проведено 18 фестивалів)

ДЖЕРЕЛО