#громадськемісце У Запоріжжі студент коледжу набрав максимальні 400 балів з двох предметів НМТ #запоріжжя #zaporizhia

У Запоріжжі студент коледжу набрав максимальні 400 балів з двох предметів НМТ

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

У Запоріжжі студент коледжу набрав максимальні 400 балів з двох предметів НМТ

Платон Лобач, другокурсник ЕПФК ЗНУ. Суспільне Запоріжжя

У Запоріжжі студент Економіко-правничого фахового коледжу Запорізького національного університету (ЕПФК ЗНУ) склав на максимальні 400 балів дві дисципліни національного мультипредметного тесту (НМТ). 17-річний другокурсник Платон Лобач правильно виконав усі завдання з української та англійської мов.

Як хлопець готувався до тестування та де далі планує навчатись — дізнавались кореспонденти Суспільного.

Другокурсник нині навчається у коледжі на спеціальності «Журналістика». У своїй групі, він єдиний, хто отримав максимальний бал за тестування, розповів Платон Лобач:

«З української мови на 200 балів, з математики 159 балів, з історії України 188 балів, з англійської теж 200 балів», — згадував він.

До мультипредметного екзамену студент почав готуватись у березні цього року — займався по п’ять днів на тиждень, зокрема підтягував знання з дисциплін, які давались найтяжче:

«З математики у мене були найслабші знання, тому займався з репетитором. З інших предметів мав доволі високий рівень знань, тому повністю самостійно готувався. Я проходив тести минулих років. ЗНО, НМТ, пробні тести», — розповів Платон.

У Запоріжжі студент коледжу набрав максимальні 400 балів з двох предметів НМТ

Підготовка другокурсника Платона Лобача до НМТ. Особистий архів Платона Лобача

На сесії національного мультипредметного тестування хлопцю вдалось набрати максимальний бал одразу з двох предметів, згадував Платон:

Емоційний момент був, перед тим, як натиснути кнопку “здати відповіді”, адже коли її натискаєш, з’являється табличка, де показують всі твої бали безпосередньо. В той момент, я такий: “Фух, ну, що там буде?”. Натиснув — з української двісті, з англійської двісті».

У Запоріжжі студент коледжу набрав максимальні 400 балів з двох предметів НМТ

Інформаційна картка з результатами Платона Лобача на НМТ. Особистий архів Платона Лобача

Після вдало складених іспитів, другокурсник коледжу планує вступити до одного з навчальних закладів Києва за спеціальністю перекладача іноземних мов:

«Англійську мову я знаю добре. Я багато контенту англійською дивлюся. Можу вільно спілкуватися. Мови — це те, що мені найбільше подобається», — підсумував Платон Лобач.

Раніше Суспільне повідомляло, що учениця Вільнянського ліцею «Успіх» Софія Максимча єдина в Запорізькій області не припустилася жодної помилки в мультипредметному тесті та набрала максимальні 800 балів.

ДЖЕРЕЛО