#громадськемісце У Запоріжжі обстежили небезпечний пляж, на якому загинули люди #запоріжжя #zaporizhia

У Запоріжжі обстежили небезпечний пляж, на якому загинули люди

У Запоріжжі обстежили небезпечний пляж, на якому загинули люди

Рятувальники, поліцейські та працівники міськради провели рейд на “дикому” пляжі Запоріжжя, де сталась трагедія

У Запоріжжі продовжує діяти заборона на купання на пляжах міста. Зокрема, на пляжах про це нагадують щити “Купатися заборонено”. Також, як повідомили на сайті Запорізької міської ради, на пляжах щоденно проводять рейди, з відпочиваючими ведуть роз’яснювальну роботу.

Читайте також: У Запоріжжі перевірили воду та пісок на пляжах – що показали дослідження


Особлива увага приділяється так званим «диким» пляжам, які не пристосовані  для відпочинку. Один з них розташований за ТЦ “Епіцентр”.

Купатись на пляжі за “Епіцентром” дуже небезпечно через складний рельєф дна, що спричиняє велику швидкість течії. На жаль, в червні на цьому пляжі сталась трагедія – загинуло двоє людей. Про це розповів головний інспектор відділу техногенної безпеки Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Владислав Шаповалов.

“Купатися там  категорично заборонено. Лише у червні цього року на пляжі за ТЦ “Епіцентр” сталося три небезпечні події. Під час однієї вдалося врятувати хлопчика 2012 року народження. На жаль, під час інших подій двох людей врятувати не вдалося, з них одна дитина 2011 року народження”, – зазначив Владислав Шаповалов.

Читайте також: У Запоріжжі потонув 11-річний хлопчик (фото)


Сьогодні фахівці ДСНС разом поліцейськими та з представниками органів місцевого самоврядування провели рейд на цьому пляжі. Вони попередили відпочиваючих там людей про небезпеку та нагадали про заборону купання.

Такі рейди пляжами Запоріжжя проводять регулярно. Крім того, щодня з 10.00 до 11.00 та з 18.00 до 19.00 річку Дніпро патрулює водолазно-рятувальна служба аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в Запорізькій області. Вони також попереджають відпочиваючих про заборону купання, забезпечуючи додаткову безпеку громадян.

Запоріжців та гостей міста вкотре закликали не купатися в Дніпрі та інших водоймах обласного центру, дотримуватися встановлених заборон і не наражати себе та своїх близьких на небезпеку.

Читайте також: Пішов купатись та зник під водою – у Запоріжжі відпочиваючі врятували 11-річного хлопчика

Нагадаємо

Купатись у водоймах Запоріжжя заборонено згідно з рішенням Ради оборони Запорізької області від 23.05.2024 № 186 “Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Запорізькій області”. Також це рішення ухвалено відповідно до протоколів місцевої комісії ТЕБ та НС міста Запоріжжя від 10.06.2022 №25; від 09.04.2023 №23 та від 17.05.2024 №28.

Ми писали, що у Запоріжжі простилися із захисником він врятував дитину, яка тонула, але загинув сам

ДЖЕРЕЛО