#громадськемісце У Запоріжжі 17 модульних бетонних укриттів готові до використання #запоріжжя #zaporizhia

У Шевченківському та Комунарському районах міста завершилось встановлення 17 модульних залізобетонних конструкцій. Ці споруди забезпечать захист населення від уламків боєприпасів противника та вибухової хвилі.

Про це повідомили на сайті Запорізької обласної державної адміністрації.

Установка цих споруд почалася ще в середині січня. Виготовлені з важкого бетону, товщиною до 30 см, вони забезпечують захист від уламків ворожих боєприпасів та ударної хвилі. Місця розташування були визначені за рекомендаціями районних адміністрацій, а саме в місцях масового перебування людей, зокрема, на зупинках громадського транспорту.

Залежно від розміру, укриття можуть вмістити від 22 до 46 осіб. За підтримання порядку всередині споруд відповідатимуть міські комунальні підприємства «ЕЛУАШ» та «Зеленбуд».

Щодня ці конструкції прибираються, а раз на тиждень в спорудах проводиться вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів.

В місті вже зафіксували акти вандалізму від громадян щодо залізобетонних конструкцій. Комунальники наголошують на необхідності дотримання чистоти в спорудах. Якщо ви помітили, що укриття потребує прибирання, звертайтеся до міського контакт-центру 15-80.

Голова Запорізької ОДА Іван Федоров повідомив, що за потреби мешканців міста, кількість залізобетонних укриттів буде збільшуватися.

The post У Запоріжжі 17 модульних бетонних укриттів готові до використання first appeared on Портал Акцент.

ДЖЕРЕЛО