Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC із посиланням на дані Міністерства внутрішніх справ Північної Македонії.
Пожежа спалахнула у неділю в клубі Pulse у місті Кочани, що приблизно за 100 кілометрів на схід від столиці Скоп’є.
Зазначається, що загоряння виникло близько 03:00 за місцевим часом під час виступу у клубі популярного в країні хіп-хоп-гурту ADN.
Приміщення все ще горіло через декілька годин після початку пожежі.
На концерті у момент початку пожежі були присутні близько 1500 осіб, йдеться у повідомленні.
За даними місцевих медіа, пожежа могла бути викликана використанням піротехнічних засобів.
***
Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття Президентці Гордані Силяновській-Давковій та народу Північної Македонії через пожежу у нічному клубі в місті Кочани, яка забрала багато життів.
“Трагічні новини про смертельну пожежу в Кочанах. Мої співчуття родинам і близьким загиблих”, – зазначив Зеленський у соцмережі Х.
Він побажав якнайшвидшого одужання постраждалим.
“Україна розділяє скорботу разом із нашими македонськими друзями в цей сумний день”, – додав Зеленський.
***
Глава МЗС України Андрій Сибіга у соцмережі Х висловив співчуття у зв’язку із загибеллю людей внаслідок пожежі в місті Кочани.
«Висловлюю щирі співчуття македонському народу та родинам загиблих у руйнівній пожежі у Кочанах. Бажаю якнайшвидшого одужання постраждалим. Україна солідарна із Північною Македонією у цей жахливий день», – написав міністр.
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3971165-u-pivnicnij-makedonii-cerez-pozezu-v-nicnomu-klubi-zaginuli-ponad-50-ludej.html
Сообщение У Північній Македонії через пожежу в нічному клубі загинули понад 50 людей появились сначала на Газета МИГ.