#громадськемісце У Бердянську росіяни використовують церкву задля контролю спортивних заходів та освіті #запоріжжя #zaporizhia

У тимчасово окупованому Бердянську російські загарбники продовжують активно використовувати церкву як інструмент пропаганди та контролю над населенням.

Про це повідомила голова Бердянської МВА Вікторія Галіціна.

Посадовиця розповіла, що загарбники намагаються впровадити своє духовенство у всі сфери життя міста, створюючи ілюзію «нормальності» окупаційного режиму.

За її словами, днями у Чернігівському районі окупанти організували захід до так званого «Дня сім’ї, любові та вірності», залучивши представника «Бердянської єпархії рпц мп» для проведення «години духовності». У такий спосіб окупаційна влада намагається нав’язати свої цінності та ідеологію через релігійні інституції.

«Окупанти не гребують використовувати церкву навіть у спортивних заходах. Особливо тривожним є втручання окупаційної церкви в освітню сферу — через створену окупантами «православну гімназію» вони намагаються контролювати освітній процес, нав’язувати молоді проросійську ідеологію під виглядом релігійного виховання та зрощувати нове покоління фсб-шників в рясах», — зазначила Вікторія Галіціна.

Раніше журналісти Акценту розповідали, що через нестачу фахівців до Бердянську переселяють російських лікарів цілими сім’ями.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в

ДЖЕРЕЛО