Вартість ф’ючерсу на золото з постачанням у квітні на нью-йоркській біржі Comex оновила історичний максимум. За даними майданчика, у ніч на п’ятницю, 14 березня, ціна на дорогоцінний метал досягала $3001,5 за тройську унцію, додавши 1,86%. Вперше дорогоцінний метал почав торгуватися вище $3000 о 23:49 мск 13 березня.
Станом на 9:01 за київським часом ціна ф’ючерсу зростала на 0,23%, до $2,998 за унцію.
- Читайте також: Ціна ф’ючерсу на золото оновила історичний максимум
Наприкінці лютого ціна ф’ючерсу на золото з постачанням у квітні також оновила історичний рекорд. Тоді метал торгувався понад $2970 за тройську унцію. У жовтні 2024 року вартість золота досягла історичного максимуму і перевищила $2800,4 за унцію.
Після виборів у США у листопаді котирування повернулися до значень місячної давності — приблизно до $2600 за унцію.
Сообщение Ціна ф’ючерсу на золото піднімалася вище за рекордні $3000 за тройську унцію появились сначала на Запорізькі Вісті.