Як повідомляє Укрінформ, відповідний знімок зробив фотограф агентства Reuters Карлос Осоріо.
“Премʼєр-міністр Канади Джастін Трюдо виносить своє крісло із Палати громади на парламентському пагорбі у Оттаві”, – йдеться у текстівці до фото, розміщеного в соцмережі Х.
за чинними правилами, член канадського парламенту, який іде у відставку, має змогу придбати копію свого крісла.
Додамо, що користувачі соціальних мереж по-різному відреагували на цю фотографію Трюдо.
Дехто відзначив його приємну особистість та почуття гумору, а інші вказували на суперечливість цього вчинку, як і деяких рішень часів його премʼєрства.
Як відомо, у неділю члени Ліберальної партії Канади обрали своїм новим лідером колишнього главу Центробанку Канади Марка Карні, який незабаром перейме на себе обовʼязки премʼєр-міністра країни.
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3969439-trudo-vinis-iz-kanadskogo-parlamentu-svoe-krislo.html
Сообщение Трюдо з жартом виніс із канадського парламенту своє крісло появились сначала на Газета МИГ.