Так званий «музей пам’яті» відкрили окупанти в одній зі шкіл Бердянська — це було присвячено до 80 річниці закінчення Другої світової війни:
У підконтрольній російським загарбникам Бердянській «школі №2» відкрили пропагандистський музей «Время и память». Серед гостей — представники окупаційної влади, так званого «Союзу Радянських офіцерів» та керівники-колаборанти інших шкіл. Офіційно захід подається як «формування духовності та морально-патріотичних почуттів», але насправді йдеться про поетапне впровадження мілітаристської риторики та нав’язування культу війни.
Ця практика носить системний характер. Напередодні 9 травня у школах ТОТ масово відкривають так звані «музеї пам’яті». Під виглядом вшанування історії та подвигів предків влада нав’язує дітям потрібні їй ідеологічні установки, перетворюючи школи на центри патріотичної обробки. (https://t.me/bmvabrzo/833)
Створення таких музеїв — частина давно запущеної окупантами кампанії з виховання молоді в дусі лояльності до держави-терориста. Подібні заходи системно замінюють якісну освіту та критичне осмислення історії, перетворюючи школи на інструмент ідеологічного впливу.
Джерело: Бердянська міська військова адміністрація
Сообщение Так званий «музей пам’яті» відкрили окупанти в одній зі шкіл Бердянська появились сначала на Газета МИГ.