#громадськемісце Справжні забрали, зробив нові — у Запоріжжі затримали водія, який керував авто з фальшивими правами (фото) #запоріжжя #zaporizhia

Справжні забрали, зробив нові - у Запоріжжі затримали водія, який керував авто з фальшивими правами (фото)

Запоріжець, позбавлений прав за п’яне водіння, пред’явив патрульним фальшиве посвідчення

Сьогодні вранці інспектори патрульної поліції зупинили автомобіль Skoda Superb у Запоріжжі. Про це повідомили у патрульній поліції Запорізької області.

Під час перевірки документів 39-річний водій показав посвідчення з явними ознаками підробки. Перевірка за базами даних Національної поліції підтвердила підозри правоохоронців – документ виявився відсутнім в офіційних реєстрах.

Читайте також: П’яний та зухвалий — у Запоріжжі зупинили порушника-рецидивіста з небезпечним рівнем алкоголю в крові (фото) 

Згодом з’ясувалося, що чоловіка вже позбавили права сідати за кермо через численні випадки водіння в стані сп’яніння. Його справжні права були раніше вилучені відповідно до закону.

Поліцейські склали на порушника адміністративний протокол за частиною 4 статті 126 КУпАП – керування автомобілем особою, позбавленою такого права.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування всіх обставин.

Зазначається, що використання підроблених документів тягне за собою кримінальну відповідальність.

Раніше ми писали, що у Запоріжжі водій розбив чужу припарковану машину, втік та намагався приховати сліди ДТП

Джерело

ДЖЕРЕЛО