#громадськемісце “слухняні діти йдуть вбивати”, – впевнений Григорій Остер. росія вважає його поради шкідливими… #запоріжжя #zaporizhia

У Берліні виступив письменник Григорій Остер. Він закликав виховувати неслухняних дітей, які ніколи не підуть воювати, – пише газета DW.


“Ваших батьків, діти, я намагатимуся переконати, що неслухняна дитина – це зовсім не страшно. Слухняні діти набагато небезпечніші. Бо коли в якійсь країні підростає занадто багато слухняних дітей, з них виростають мільйони слухняних дорослих і потім слухняно йдуть вбивати. та вмирати. Не виховуйте дуже слухняних дітей, будь ласка”, – сказав Григорій Остер. Публика підтримала виступ дитячого письменника.
За кілька днів до виступу Остера у Берліні стало відомо, що в Росії прокуратура Красноярського краю вимагає вилучити з продажу книгу «Шкідливі поради», яку перевірка виявила в одній із сільських книгарень. Перевіряючі заявили, що у виданні “зображено описи жорстокості, фізичного та психологічного насильства, антигромадські дії, що викликають у дітей страх…”

На це відгукнілася DW: “Шкідливі поради” під забороною, або Хай живе регрес!” Карикатура DW
28 лютого 2022 року письменник випустив звернення. “Мені соромно! Україна горить у вогні “невійни”. А в Росії разом зі мною згоряють від сорому всі ті, хто вже усвідомив, якому кошмару ми не змогли запобігти…”, – написав Григорій Остер.

ДЖЕРЕЛО