#громадськемісце Щасливі години на VARUS.UA: доставка зі знижкою до 50% #запоріжжя #zaporizhia

Щасливі години на Varus

Відтепер замовляти продукти з доставкою стало ще вигідніше, адже VARUS.UA запускає “Щасливі години”. Мова йде про спеціальні 20-хвилинні часові слоти, протягом яких вартість доставки на 25% або 50% нижча, ніж в інший час. 

Акційні слоти відрізняються залежно від дня тижня та від часу: це можуть бути ранкові, обідні чи вечірні години. Дуже зручно, що кожен може обрати оптимальний день та час, залежно від персонального графіка. 

Замовити улюблені товари на VARUS.UA і заощадити на доставці — реально.  Як саме?  

  1. Зібрати потрібні продукти у кошик на VARUS.UA.
  2. Обрати спосіб доставки “Доставка”.
  3. Знайти 20-хвилинний часовий проміжок часу, на який діє знижка 25% або 50%. 
  4. Очікувати на кур’єра у вказаний проміжок часу. 

Нагадаємо, що нещодавно сервіс VARUS.UA впровадив зручні 20-хвилинні слоти для самовивозу. Самовивіз — це функція для тих, хто обирає онлайн-шопінг та хоче самостійно забрати обрані товари в магазині. 

До того, на VARUS.UA є зручна функція додавати товари в обране та створювати персональні списки для різних категорій товарів, фільтрувати товари за категоріями та отримувати детальну інформацію про кожен товар. 

Сервіс усвідомлених покупок VARUS.UA продовжує обирати та реалізовувати найкращі рішення для клієнтів, які вміють і хочуть планувати все завчасно. Команда VARUS.UA пропонує обрати “Щасливі години”, щоб шопінг став, ще більш зручним та усвідомленим.

ДЖЕРЕЛО