#громадськемісце Рятувальникам вдалося загасити складну пожежу посеред річки Дніпро у Запорізькому районі – відео, фото #запоріжжя #zaporizhia

Рятувальникам вдалося загасити складну пожежу посеред річки Дніпро у Запорізькому районі відео, фото

Рятувальникам вдалося загасити складну пожежу посеред річки Дніпро у Запорізькому районі - відео, фото

Горіли плавні на річці Дніпро на площі 4 га 

Рятувальники ГУ ДСНС у Запорізькій області загасили пожежу у плавневій зоні річки Дніпро, яка сталась 10 липня. Ми писали, що вчора об 11.55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про цю пожежу  – про це у ДСНС повідомили ввечері.

Були задіяні 53 рятувальники.  Складність гасіння пожежі полягала у неможливості спеціальної пожежної техніки дістатися до її осередків.  

Читайте також:  У Запоріжжі обстежили небезпечний пляж, на якому загинули люди


Як повідомили сьогодні у пресслужбі ГУ ДСНС України у Запорізькій області, пожежу загасили. Горіла суха трава, очерет та кущі окремими осередками на загальній площі 4 га. Пожежа сталась у Запорізькому районі.

Через неможливість задіяти основну пожежну техніку на території, яка не має сполучення із суходолом, співробітники ДСНС діставалися до місця пожежі на техніці для подолання водних перешкод, зокрема на моторних човнах та снігоболотоході «Богун-2». Осередки загоряння ліквідували ручними вогнегасниками та підручними засобами.

Сьогодні, 11 липня, для запобігання повторному займанню рятувальники моніторять плавневу зону річки Дніпро, де напередодні сталась пожежа.

Причину загоряння встановлюють. За фактом події відповідні органи ведуть розслідування.

Будьте обережні!

Рятувальники нагадують, що такі загоряння несуть шкоду природі та людському здоров’ю.

Зараз суха спекотлива погожа. Тож треба бути дуже обережними на природі, щоб не спровокувати пожежу в екосистемах. Будь ласка, не паліть суху траву і сміття, не кидайте недопалки.

Пам’ятайте, що навіть невелике загорання може стати причиною масштабної пожежі, на ліквідацію якої витрачається чимало часу та ресурсів.

У таких пожежах гинуть тварини та птахи, згорають їхні кладки яєць. Із випалених місць пернаті летять вже назавжди. Якщо пожежа була масштабною – територія стає непридатною для життя будь-якої живності.

В умовах повномасштабної війни в Україні такі пожежі стають додатковим навантаженням на фахівців ДСНС. Замість ліквідації наслідків воєнної агресії рф і порятунку людей, надзвичайники змушені виїжджати на гасіння сухостою.

Читайте також:  Через обстріли, спеку та недбалість людей – на Запоріжжі за минулу добу сталося 14 пожеж в екосистемах

[embedded content]

Тож, велике прохання – дотримуйтеся правил пожежної безпеки та не провокуйте пожежі у природних екосистемах. Дбайте про безпеку на природі й бережіть наш спільний дім!

Ми писали, що  у Запоріжжі співробітники ДСНС врятували пташеня, яке знайшли на місці пожежі.

ДЖЕРЕЛО