#громадськемісце Ребров продовжить тренувати збірну України з футболу – рішення Виконкому УАФ #запоріжжя #zaporizhia

Українська асоціація футболу (УАФ) провела засідання Виконавчого комітету, де, зокрема, розглянула підсумки виступу збірної України на чемпіонаті Європи в Німеччині.

Як інформує пресслужба УАФ, тренеру Сергію Реброву висловили довіру, незважаючи на те, що команда з 4 очками не вийшла з групи Євро-2024, передає Укрінформ.

На Виконкомі УАФ серед інших питань було розглянуто виступи збірних команд.

Після обговорення виступів національної збірної за пропозицією президента УАФ Андрія Шевченка Сергію Реброву та його тренерському штабу було висловлено повну підтримку.

Цю пропозицію підтримали всі члени виконкому. Своєю чергою Сергій Ребров подякував за довіру й підкреслив, що вірить у потенціал команди.

…Крім того, виконком затвердив регламенти на наступний сезон для УПЛ та ПФЛ. Також було затверджено новий склад Комітету з етики та чесної гри УАФ.

«Це був дуже важливий виконком, адже зовсім скоро ми плануємо розпочати національні чемпіонати серед професіональних чоловічих команд. Було затверджено відповідні регламенти, які будуть діяти протягом наступного сезону.

Зайве говорити про важливість футбольних змагань під час війни саме на території України — вони не лише свідчать про наш незламний дух, а й демонструють усьому світу наше прагнення до нормального життя”.  

https://uaf.ua/photos/FFU/2024/%D1%96%D1%81%D0%BF-10-3.jpg

Фото Дана Балашова

Також під час засідання Виконкому УАФ було розглянуто підсумки виступу збірної України на Євро-2024.

Було зазначено, що наша головна команда, попри надважку ситуацію в країні, усе ж потрапила на чемпіонат Європи. На самому чемпіонаті збірна не виправдала сподівань і не вийшла з групи. Основною причиною став провальний перший матч, в якому ми поступилися збірній Румунії. На жаль, у наступних матчах виправити ситуацію не вдалося, хоча команда Сергія Реброва і змогла набрати чотири очки — це найбільший результат за весь час виступів збірної України у фінальних турнірах Євро.

“Відзначу, що УАФ створила всі умови для якісної підготовки національної команди до Євро-2024. Але слід згадати, що Сергій Ребров очолив збірну вже після початку відбірного циклу. І це ми також брали до уваги, оцінюючи роботу тренерського штабу. У цілому Виконком УАФ підтримав напрямок розвитку національної збірної й висловив повну довіру та підтримку тренерському штабу Сергія Реброва.

Зараз завдання національної команди — підготуватися до виступів у Лізі націй, матчі якої розпочнуться вже у вересні, та кваліфікації до чемпіонату світу-2026. Перед стартом національної команди в Лізі націй ми проаналізуємо її виступи, а також виступи двох юнацьких і олімпійської збірної на засіданні комітету національних збірних», — прокоментував підсумки виконкому президент УАФ Андрій Шевченко.

https://uaf.ua/article/51777

Сообщение Ребров продовжить тренувати збірну України з футболу – рішення Виконкому УАФ появились сначала на Газета МИГ.

ДЖЕРЕЛО