#громадськемісце Прокладають комунікації та відновлюють покрівлю – як просувається відбудова зруйнованих багатоповерхівок у Запоріжжі #запоріжжя #zaporizhia

Прокладають комунікації та відновлюють покрівлю - як просувається відбудова зруйнованих багатоповерхівок у Запоріжжі (фото)

Відновленням шести зруйнованих будинків займається Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області

У Запоріжжі продовжується відновлення багатоквартирних будинків, які були зруйнованих внаслідок російських обстрілів. Про процес робіт відзвітували у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області.

Читайте також: Буде сучасним та енергоефективним – як у Запоріжжі відновлюють будинок, що постраждав від обстрілу рф

Наразі триває відновлення шести багатоповерхівок.

У будинку по вул. Незалежної України, 67 відновили стіни та перекриття зруйнованої частини з 1-го по 5-й поверх та провели монтаж сходових маршів та площадок. Продовжують утеплювати фасади та відновлювати покрівлю. Прокладають електропостачання, водопостачання, каналізацію й опалення для будинку.   

У будинку по вул. Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3 облицювали стіни, встановили сходові марші, майданчики та балконні плити. Проводяться ремонтні роботи на покрівлі 7-10 під’їздів, кроквяну систему влаштовують у 2,3-му під’їздах, а 4-8 під’їзди наразі утеплюють.

У будинку на вул. Миру, 14 посилили несучі конструкції під’їздів, встановили металоконструкції балконів та металопластикові вікна у квартирах та на сходових клітинах пошкоджених під’їздів. Зараз завершують утеплення фасаду.

По вул. Камʼяногірська, 6 в 1-му під’їзді посилили несучі конструкції та встановили нові перемички, позбулися тріщин та полагодили цегляну кладку торцевої стіни. Вже встановили вікна у квартирах та на сходових клітинах, тепер відновлюють балкони та утепляють фасади. Продовжуються оздоблювальні та електромонтажні роботи та влаштовуємо ЛГК перегородки у квартирах.

Будинок на вул. Запорізька, 2-А тимчасово позбавили мережі водопостачання та розібрали конструкції з 1-го по 9-й поверх. Вже влаштували стіни і перегородки техпідпілля, виконали їх гідроізоляцію. Утеплили фасад 2-го під’їзду. Армували та влаштування опалубки монолітного поясу, який вже бетонують. 

У будинку по вул. Запорізька, 2-Б зміцнюють несучі конструкції стін та перекриття 4-го під’їзду. Газобетонні перегородки встановлюють у квартирах, проводяться електромонтажні роботи.

“У всіх шести будинках продовжуємо організаційно-підготовчі роботи — купуємо матеріали та проводимо тимчасове підключення до мереж. Крім того, розв’язуємо питання тимчасового відселення мешканців та вивезення меблів із квартир”, – зазначили у Службі відновлення у Запорізькій області.

Раніше ми повідомляли, що у Запорізькій області триває відновлення доріг державного значення.

ДЖЕРЕЛО