#громадськемісце Пішов у засвіти колишній начальник однієї з пожежно-рятувальних частин Запоріжжя #запоріжжя #zaporizhia

Учора, 10 червня, пішов з життя ветеран пожежної охорони, колишній начальник однієї з пожежно-рятувальних частин Запоріжжя Олександр Щека.

Про це повідомили у пресгрупі ГУ ДСНС в Запорізькій області.

«Колектив ДСНС висловлює щирі співчуття з приводу смерті ветерана пожежної охорони Олександра Щеки — колишнього начальника однієї з пожежно-рятувальних частин Запоріжжя», — йдеться в повідомленні.

За 26 років служби чоловік пройшов шлях від пожежного до начальника пожежної частини з охорони ВАТ «Запоріжтрансформатор».

«Завжди був прикладом для підлеглих та колег, за першим покликом приходив на допомогу в тяжку хвилину….

Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким покійного. Розділяємо з родиною біль утрати. Нехай добрий спомин про Олександра навіки залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Нехай душа померлого знайде вічний спокій. Світлі спогади про його добрі справи та гідно прожите життя, завжди будуть прикладом для наслідування молодим поколінням», — додали в ДСНС.

******

.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/pishov-u-zasvity-kolyshniy-nachalnyk-odniiei-z-pozhezhno-riatuvalnykh-chastyn-zaporizhzhia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

ДЖЕРЕЛО