#громадськемісце Ощадбанк запускає нову програму #запоріжжя #zaporizhia

Ощадбанк розпочав нову ініціативу для підтримки українського бізнесу, надаючи доступні кредити на придбання альтернативних джерел електроенергії. Завдяки цьому, мікро-, малий та середній бізнес (ММСБ) зможуть забезпечити безперебійний режим роботи. Програма «Доступні кредити 5-7-9%», що реалізується урядом, пропонує пільгову державну фінансову підтримку з максимальною сумою фінансування до 150 млн грн.

Для позик, що виходять за межі програми «Доступні кредити 5-7-9%» або перевищують 150 млн грн, Ощадбанк пропонує інвестиційне кредитування із ставкою 13,5% на перший рік. Починаючи з другого року, діятиме плаваюча ставка, що не перевищуватиме UIRD12M + 3%. Ці умови визначені у меморандумі, підписаному Ощадбанком разом з іншими провідними фінансовими установами на Банківському форумі 25 червня для сприяння відновленню енергетичної інфраструктури.

Кредити призначені для придбання та встановлення різних джерел енергії, таких як електрогенератори, джерела безперебійного живлення, сонячні, вітрові та біогазові станції, газотурбінні та газопоршневі електростанції, промислові акумулятори, когенераційні установки та твердопаливні котли.

Крім того, існують пільгові ставки від 0,01% без застави та комісії завдяки партнерським ініціативам. Ощадбанк співпрацює з понад 30 партнерами, які вже акредитовані або знаходяться у процесі акредитації.

Переваги партнерської програми включають:

  • доступ до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»;
  • пріоритетний розгляд заявок та скорочений час прийняття рішень;
  • спрощений пакет документів для отримання рішення;
  • оперативну комунікацію та супровід заявки менеджером;
  • попереднє рішення банку щодо кредитної заявки протягом 24 годин.

Окрім цього, підприємці можуть скористатися програмою співпраці з ЄБРР, що передбачає спрощені вимоги до застави та можливість отримання гранту у вигляді кешбеку до 30%.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в

ДЖЕРЕЛО