The Sun: жінки, які перебувають у відносинах, найчастіше фантазують про секс з незнайомцем

Найпопулярнішою сексуальною фантазією жінок, які перебувають у постійних відносинах, виявилася інтимна близькість із незнайомцем. Про це повідомляє видання The SunДослідження, проведене канадським сайтом знайомств AshleyMadison, розкрило, що кожна друга жінка під час сексу з постійним партнером найчастіше потай фантазує про іншого чоловіка. Більше того, сім відсотків опитаних зізналися, що думають про незнайомця за кожного статевого контакту з постійним коханцем.

Психотерапевт Люсі Бересфорд пояснила популярність подібних фантазій тим, що сексуальне дорослішання дівчат відбувається в тому числі і за допомогою еротично забарвлених думок про недоступні «об’єкти кохання» — поп-зірки чи спортсмени.

«Не дивно, що, ставши дорослими і вступивши у стосунки, жінки можуть думати про когось ще, окрім свого партнера, щоб порушитись», — пояснила вона.


Серед інших популярних сексуальних фантазій заміжні жінки назвали БДСМ-ігри та підпорядкування. Однак переважна більшість (94 відсотки) під час статевого контакту, як і раніше, віддає перевагу романтиці та ніжності. 43 відсотки респонденток зізналися, що не задоволені сексом зі своїм партнером. Вісім із десяти жінок заявили, що мріють про відкриті стосунки.

Раніше лікар-уролог прокоментував твердження про важливість розміру пеніса для жіночого оргазму. За його словами, важливість розміру статевого органу чоловіка для жіночого оргазму сильно перебільшена, і зазвичай для жінок важливіші за інші фактори, наприклад, емоційна близькість з партнером, можливість розслабитися в його компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО