New York Post: Лікар згвалтував двох пацієнток, що прийшли на косметичні процедури

Лікаря з американського міста Нейплс, штат Флорида, звинувачують у тому, що одурманив веселим газом і зґвалтував двох пацієнток, які прийшли до нього на косметичні процедури. Про це повідомляє New York PostЕріка Ендрю Салату звинувачують у двох випадках сексуального насильства над фізично безпорадною людиною. Сексуальне переслідування з боку 54-річного чоловіка зазнали дві жінки віком 51 року та 73 років.

51-річна жертва чоловіка повідомила поліцію, що під час процедури Салата застосував веселий газ, щоб допомогти їй впоратися з болем. Він одурманив жінку газом до препарату, який вона прийняла, коли прийшла на прийом. П’яна жінка відчула, як Салата торкався її інтимних місць. Коли вона спитала, що той робить, чоловік зупинився. Потім він знову застосував веселий газ і запропонував їй невідому прозору рідину, ймовірно, текілу. На той момент жінка втратила свідомість.

Прийшовши до тями, пацієнтка побачила, що Салата займається з нею оральним сексом. Після цього жінка знову відключилася, не встигнувши зупинити ґвалтівника. Коли вона прийшла до тями, лікар займався з нею сексом із проникненням. Побачивши це, жінка знову зомліла.


73-річна пацієнтка прийшла до поліції і повідомила, що Салата зґвалтував її під час процедури. Лікар масажував її, а потім запропонував їй веселий газ, щоб полегшити біль. Після цього Салат зґвалтував свою жертву. Коли жінка прийшла до тями, Салата продовжував насильницькі дії над нею ще протягом 15 секунд.

Лікар утримує спа разом із дружиною. У ході обох процедур він перебував із жертвами наодинці у своєму кабінеті. Чоловіка заарештували того ж дня, коли друга пацієнтка заявила про його дії в поліцію. Він утримується під вартою із заставою у 200 тисяч доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО