В Запорізькій області немає коштів на заплановані роботи з реконструкції моргу

Про ще один об’єкт, який запланували реконструювати, але грошей на це не має — розповіли вчора під час брифінгу голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха та Міністра розвитку територій та громад Олексія Чернишова.

Так, за словами Олександра Старуха, кошторисна вартість реконструкції будівлі моргу Запорізької обласної клінічної лікарні, куди мають перенести Обласний морг з Шевченківського району Запоріжжя, складає 43 мільйони гривень.  На минулій сесій Обласної ради було виділено 10 мільйонів гривень.

Депутатам дали порадіти та розповісти електорату про «перемогу». Та за словами голови ЗОДА зроблені лише «перші кроки» в цьому році. Суму, якої не вистачає (33 мільйони) мають закласти на наступний рік.

Роботи в цьому році обіцяють розпочати, але якщо на них виділили лише чверть суми, то зрозуміло що в цьому році переносити Обласний морг на базу Запорізької обласної клінічної лікарні не будуть:

«Для нас пріоритет сьогодні — реалізація президентської програми і, відповідно, добудова приймального відділення. Тому що step by step, а приймальне відділення, це перший крок до того, щоб далі лікувати людей. А там ми вже знайдемо варіанти розв’язання інших питань.»

Читайте також: В Запоріжжі утеплюють головний корпус Запорізької обласної клінічної лікарні (ФОТО)

ДЖЕРЕЛО

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com