В Запоріжжі депутати перевірять комунальний телеканал

Телеканал «Z», на думку депутатів Запорізької міської ради, аж занадто прислуговується мерові та його команді, ігноруючи діяльність більшості депутатів міськради. Тож голови п’яти фракцій в міськраді подали проєкт рішення про створення тимчасової контрольної комісії Запорізької міської ради з питань перевірки діяльності КП «Муніципальна телевізійна мережа» («Телеканал Z»).

Вчора, 8 вересня, голови п’яти фракцій в Запорізькій міській раді подали проєкт рішення Про створення тимчасової контрольної комісії Запорізької міської ради з питань перевірки діяльності КП «Муніципальна телевізійна мережа» («Телеканал Z»). Депутати мають на меті перевірити діяльність телеканалу починаючи з 1 січня 2020 року по теперішній час.

У пояснювальній записці до проєкту йдеться про те, що депутати проаналізували етер телеканалу й побачили, що за останнє півріччя до етеру телеканалу запрошували здебільшого депутатів від політичної партії «Єднання».  В той час як в статуті телеканалу прописано всебічне висвітлення діяльності всіх депутатів міськради.

Депутати мають на меті перевірити дотримання норм чинного законодавства Телеканалом Z, аналіз основних фінансових показників та ефективність використання бюджетних коштів на утримання телеканалу.

Склад комісії мають затвердити під час сесії вже сьогодні, 10 вересня. З проєкту рішення відомо, що головою комісії мають призначити депутата від фракції «Європейська Солідарність» Андрія Согоріна.

ДЖЕРЕЛО

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com