Мешканці чотирьох областей не можуть евакуюватися до Запоріжжя: на блокпості 1100 автівок у черзі

Евакуації з тимчасово окупованих територій, мабуть, буде припинена повністю

На блокпості у Василівці критична ситуація. На вечір 2 серпня там стоїть 1100 машин, а це понад 5000 людей, які намагаються виїхати з тимчасово окупованої території чотирьох областей.

Люди не можуть виїхати другий тиждень. Рашисти блокують проїзд, вигадують нові правила перетину й пропускали максимум 300 авто в день. Відучора люди не можуть проїхати через те, що злива розмила дорогу.

Єдине сполучення між Василівкою та Запоріжжям — ґрунтова дорога, яка проходить через Кам’янське. Сильні дощі повністю розмили цю дорогу й проїзд наразі неможливий.  Евакуації з тимчасово окупованих територій, мабуть, буде припинена повністю, поки не просохне дорога. І це говорить про те, що кількість автівок у Василівці накопичиться ще більше, — каже Федоров.

Відзначимо, що тільки 1 серпня рятувальники на «дорозі життя» впродовж 12 годин відбуксувати 50 вантажівок та супроводити понад 200 легковиків на тверде автомобільне покриття.

А вчора під постійними ворожими обстрілами фахівці Служби порятунку, ризикуючи власним життям, відбуксували за допомогою тягачів 50 вантажівок, автобусів, мікроавтобусів, у яких перебували зокрема діти та літні люди. Деякі вантажні автомобілі доводилося витягати, використовуючи декілька одиниць спецтехніки водночас. Також, на тверде автомобільне покриття рятувальники супроводили понад 250 легковиків.

ДЖЕРЕЛО