Рашисти звозять на окуповане Запоріжжя вчителів із росії – місцеві педагоги не йдуть на співпрацю

У тимчасово окуповану Запорізьку та Херсонську області загарбники звозять шкільних учителів із росії – оскільки місцеві педагоги на колабораціонізм не йдуть. Так, росіяни сподіваються організувати майбутній навчальний рік. Про це повідомляє «24 канал» із посиланням на джерела в розвідці.

Рашисти взялися «створювати» соціальну інфраструктуру на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Щоправда, самі вони не дуже розуміють що це таке, тож і успіхів не мають

Студентів одного із педагогічних вишів мордору закликають до «відряджень» на тимчасово окуповані території Запорізької та Херсонської областей, щоб почати новий навчальний рік. За «великі гроші». Та звідки у зазомбованого населення уявлення про нормальну освіту. Щоденний перегляд «пропагандаТВ» заміняє їм і історію, і науку, і географію.

Очевидно, що українські освітяни співпрацювати із рашистами не хочуть. Тож окупантам нічого не залишається як шукати хоч когось, щоб «викрутитися» із ситуації.

Як вже повідомляв «Форпост», за даними розвідки у населеному пункті Михайлівка (Василівський район

Запорізької області) з гуртожитку, де раніше фіксувалося місце проживання російських рф зафіксовано випадок дезертирства 60 військовослужбовців противника.

Крім того, фіксується збільшення кількості сил противника, тому можливі наступальні дії в напрямку Гуляйполя.

У районі Кінських Роздор рашисти побудували нові фортифікаційні споруди, розміщено близько 34 одиниці техніки.

ДЖЕРЕЛО