Освітяни Запорізької області отримали понад 400 ноутбуків від ЮНІСЕФ

Дитячий фонд ООН надає гуманітарну допомогу для відновлення навчання у вересні 2022 року.

Представники ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки надали 409 ноутбуків педагогічним працівникам закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.

Необхідне цифрове обладнання отримують переміщені вчителі з тимчасово окупованих територій, а також ті, чиї заклади освіти зазнали руйнувань у результаті агресії рф.

Ноутбуки уже передали освітянам Розівської, Василівської, Степногірської, Пологівської та Федорівської громад. Найближчим часом техніку також буде передано освітянам з територіальних громад Бердянського, Василівського, Запорізького, Мелітопольського та Пологівського районів.

Гуманітарна допомога від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) надходить у межах підготовки до відновлення навчання у вересні 2022 року та становить близько 2 млн доларів США. Підтримка ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансуванню урядів Японії, Норвегії та Ірландії. Усього освітянам України передано понад 5 тисяч ноутбуків, повідомив відділ комунікацій Запорізької облради.

Нагадаємо, у тимчасово окуповану частину Запорізької області загарбники звозять шкільних учителів із росії – оскільки місцеві педагоги на колабораціонізм не йдуть. Так, росіяни сподіваються організувати майбутній навчальний рік. Про це повідомляє «24 канал» із посиланням на джерела в розвідці.

Рашисти взялися «створювати» соціальну інфраструктуру на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Щоправда, самі вони не дуже розуміють що це таке, тож і успіхів не мають

Студентів одного із педагогічних вишів мордору закликають до «відряджень» на тимчасово окуповані території Запорізької та Херсонської областей, щоб почати новий навчальний рік. За «великі гроші». Та звідки у зазомбованого населення уявлення про нормальну освіту. Щоденний перегляд «пропагандаТВ» заміняє їм і історію, і науку, і географію.

Очевидно, що українські освітяни співпрацювати із рашистами не хочуть. Тож окупантам нічого не залишається як шукати хоч когось, щоб «викрутитися» із ситуації.

ДЖЕРЕЛО