Обвинувачений у розгоні запорізького Майдану Володимир Серба в момент судового засідання перебував у розшуку

Ми повідомляли, що 1-го липня Володимир Серба – обвинувачений в розгоні запорізького Майдану, прийшов на засідання суду по власній справі. Тоді неочікувано для всіх виявилось, що він більше не перебуває в розшуку. В результаті Володимиру Сербі обрали запобіжний захід – особисте зобов’язання. Втім, нині стало відомо, що з розшуку його таки ніхто не знімав.

Про це повідомляє видання Watchers з посиланням на офіційний запит до прокуратури.

Журналісти спрямували запит до СБУ, щоб з’ясувати чому та коли звинуваченого припинили розшукувати. Служба безпеки натомість спрямувала запит до прокуратури в Запорізькій області. Там повідомили, що станом на 2-ге липня поточного року Володимир Серба перебував у розшуку.

Колишнього керівника запорізької міліції Володимира Сербу звинувачують у насильницькому розгоні запорізького Майдану 26 січня 2014 року, а також у зловживанні владою. Згідно з даними аналітичної бази opendata, Володимир Серба перебуває в розшуку з 2014 року й донині. Зазначимо, що на момент явки Серби до суду, 1 липня, діяла ухвала про його затримання й привід на засідання.

Нагадаємо, що тоді, в день судового засідання, поліціянти пояснили, що Володимир Серба не перебуває в жодній базі розшуку. Саме тому вони не мають підстав затримувати його.

ДЖЕРЕЛО

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com