Збірна України з футболу оголосила заявку на матч з «Боруссією»

Сьогодні в німецькому Менхенгладбаху контрольним матчем проти місцевої «Боруссії» збірна України розпочинає серію поєдинків у межах підготовки до плей-офф відбору ЧС-2022 та червневих зустрічей у Лізі націй-2022/2023.

Гра розпочнеться о 21.45 за київським часом.

Фото прес-служби УАФ

Перед обідом до збірної України завітав операційний директор «Боруссії» Штефан Шіпперс, який висловив підтримку українцям під час війни: «Від імені нашого клубу бажаю вам, вашим родинам та вашій країні щастя, здоров’я та якнайшвидшого миру».

На матчі працюватиме інтернаціональна бригада арбітрів на чолі з авторитетним німецьким рефері Даніелем Зібертом.

Збірна України з футболу оголосила заявку на матч з «Боруссією»
Сьогодні у німецькому місті Менхенгладбах контрольним матчем проти «Боруссії» збірна України з футболу розпочинає серію поєдинків на шляху підготовки до плей-офф відбору ЧС-2022 та червневих зустрічей у Лізі націй-2022/2023.

Тренери української команди, яка проведе зустріч у жовтому комплекті форми, оголосили заявку на поєдинок.

Офіційна заявка збірної України (за номерами)

1. Георгій Бущан, 2. Валерій Бондар, 3. Олександр Сирота, 4. Денис Попов, 5. Сергій Сидорчук, 6. Тарас Степаненко, 7. Артем Довбик, 8. Олександр Піхальонок, 9. Сергій Булеца, 10. Микола Шапаренко, 11. Артем Бєсєдін, 12. Андрій Пятов, 13. Ілля Забарний, 14. Віталій Буяльський, 15. Юхим Конопля, 17. Михайло Мудрик, 19. Денис Гармаш, 21. Олександр Караваєв, 22. Микола Матвієнко, 23. Дмитро Різник.

Із тих футболістів, що прибули у складі української делегації до Німеччини, до заявки на гру не потрапив воротар Анатолій Трубін.

Читайте також: Матч «Боруссія» – збірна України судитиме інтернаціональна бригада

Зустріч на стадіоні «Боруссія Парк» розпочнеться о 21.45 за київським часом.

Фото: uaf.ua

https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/3480526-zbirna-ukraini-z-futbolu-ogolosila-zaavku-na-matc-z-borussieu.html

uaf.ua/article/45071

ДЖЕРЕЛО