У Запорізькому обласному центрі зайнятості розглянуто 124 заяви на мікрогранти

Нещодавно, 1 липня, стартувала державна програма Єробота, яка складається з 6 проєктів. Один із них – отримання мікрогрантів українцями, які мають на меті створити бізнес або розвивати вже налагоджену власну справу.

🗂 Нагадаємо, подати заяву на отримання мікрогранту можна на порталі Дія. Розмір гранту визначається відповідно до запиту заявника, але не менше 50 тис грн, а за умови створення одного робочого місця – 150 тис грн, двох робочих місць – 250 тис грн.

Упродовж цього часу до Запорізького обласного центру зайнятості підприємці-початківці та ті, хто вже мають досвід підприємництва, подали заяви для отримання мікрогрантів: 83 в першу хвилю та 41 в другу.

✔️ Серед заяв, поданих у першій хвилі, 9 підприємців отримали позитивне рішення щодо надання мікрогранту від Державного центру зайнятості і незабаром розширять або започаткують власний бізнес.

💶 Середній розмір наданих коштів для створення чи розвитку бізнесу – понад 231 тисяча гривень. Тематика бізнес-планів така: на першому місці – оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспорту та мотоциклів, далі – переробна промисловість, тимчасове розміщення та організація харчування.

– Найголовніше, що під час реалізації бізнес-планів, які отримали позитивний результат у першій хвилі, планується створення 18 нових робочих місць, – розповіла директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

📌 Якщо у Вас виникають питання, звертайтесь до «Сontact -центру» Запорізького обласного центру зайнятості за тел.0 800 33 67 28 або до телеграм каналу Підтримка ДСЗ  https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhia

За матеріалами ОЦЗ

ДЖЕРЕЛО