У Запорізькій облдержадміністрації обговорили проблеми міста Бердянськ

У Запорізькій облдержадміністрації обговорили нагальні проблеми міста Бердянськ.

У нараді під керівництвом голови ЗОДА Олександра Старуха взяли участь голова Бердянської райдержадміністрації Олексій Бакай, виконуючий обов’язки голови Бердянської міської ради Олександр Свидло, керівники структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації та Бердянської міської ради.

Бердянській міській владі запропонували, перш за все, скласти перелік найбільш аварійних ділянок та розробити план їх оновлення із залученням субвенцій, коштів ДФРР та грантів.

Окремо обговорили формування тарифів на теплопостачання — на сьогодні Бердянськ має проблему із балансуванням тарифу для населення на рівні минулорічного, як було обумовлено у Меморандумі про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла та гарячої води в опалювальному сезоні (2021-2022 рр). Голова ЗОДА Олександр Старух зазначив, що Уряд виконав свої зобов‘язання, зафіксував ціну на газ для виробників тепла для населення — 7420 грн за тис куб м, а обласна влада зі свого боку компенсує територіям бюджет розвитку для того, щоб вони могли збалансувати тариф для населення — тож місцева влада має знайти рішення цього питання.

Ще однією темою розмови  була реалізація у Бердянську проєктів президентської програми “Велике будівництво”, зокрема, затримка із реконструкцією гімназій №1 та №7. Як розповів в.о.міського голови Бердянська Олександр Свидло, була проведена робота з підрядником, йому поставили завдання, аби навчальний рік 2022 року учні розпочали у цих оновлених закладах. В разі, якщо підрядник й надалі не дотримуватиметься графіку робіт, міська влада шукатиме іншого підрядника.

В контексті “Великого будівництва” обговорили затримку із запуском ангіографа та системи забезпечення киснем в оновленому приймальному відділенні КНП “Бердянське територіальне медичне об’єднання” — завдання завершити реалізацію цих задач  до кінця року.

Також окреслили інші проблеми Бердянська — комунальні, екологічні, соціальні.

Департамент культури та інформаційної політики ЗОДА

ДЖЕРЕЛО