У Запоріжжі поліцейські задокументували факт збуту наркотиків

Слідчі Запорізького районного управління поліції здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України, фігурант якого – мешканець Запоріжжя.

Так, 11 травня, в ході відпрацювання оперативної інформації, працівники Управління боротьби з наркозлочинністю в Запорізькій області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України спільно зі слідчими Запорізького управління поліції неподалік будинку по вулиці Перемоги задокументували факт збуту наркотичної речовини рослинного походження.

Того ж дня, працівники Управління боротьби з наркозлочинністю в Запорізькій області ДБН Національної поліції України спільно зі слідчими Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області, на підставі ухвали Ленінського районного суду міста Запоріжжя, під процесуальним керівництвом Дніпровської окружної прокуратури, провели  санкціонований обшук за місцем мешкання наркозбувача.

В ході обшуку у квартирі чоловіка, 1985 року народження, правоохоронці вилучили 19 зіп-пакетів з наркозасобом «метадон» вагою близько 5 грамів, 4 паперові згортки із залишками вказаного наркотику, наркотичну речовину «канабіс» елітних сортів «шишки» вагою близько 100 грамів, 6 горщиків з саджанцями рослин коноплі, а також електронні ваги та пристрій для подрібнення наркорослин.

Усю вилучену продукцію направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, за результатами якого буде вирішено питання про притягнення фігурантів до відповідальності.

На теперішній час проводяться заходи зі встановлення злочинних зв’язків вказаної особи, інших можливих каналів придбання та  розповсюдження наркотичних засобів «канабіс» та «метадон». Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

ДЖЕРЕЛО