у Запоріжжі поліцейські доставили літнім людям гумдопомогу

У нашій країні триває загарбницька війна. Російські окупанти обстрілюють мирні міста та села, де живуть наші рідні. Найбільш незахищеними залишаються старенькі громадяни – особливо самотні, немічні, тяжкохворі. Саме тому вони, більш вразливі до жахіть війни, потребують особливої підтримки та турботи.

10 травня представниця відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини (з дислокацією в Запорізькій області) Управління дотримання прав людини Національної поліції України Людмила Хоменко спільно із представником урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю Запорізької облдержадміністрації Валентиною Кононенко організували робочу поїздку до літніх людей. Керівництво Головного управління Національної поліції в Запорізькій області підтримали цю ідею та посприяли доставці пакунків гумвантажу на адреси запоріжців.

Спільними зусиллями вони відвідали запорізьких пенсіонерів та осіб з інвалідністю, які так потребують людської підтримки.

Просте щире спілкування, терпіння, співпереживання для них важливіше за будь подарунків.

Тому, окрім продуктів харчування, стареньким надали моральну підтримку та віру в те, що вони не самотні, про них завжди пам’ятають та піклуються.

«На проблеми людей старшого покоління не можна закривати очі. Вони прожили своє життя заради майбутніх поколінь, і заслужили нашу повагу, підтримку і реальну допомогу. Ми також вирішили не стояти осторонь та допомогти стареньким», – розповідає представник Управління дотримання прав людини Людмила Хоменко.

Піклуємося про кожного – захищаємо кожного! Україна непереможна!

Відділ комунікації поліції Запорізької області

ДЖЕРЕЛО