У Бердянську підірвали житло колаборанта

У Бердянську підірвали житло колаборанта. Окупанти приховують наслідки та шукають виконавців, повідомляє телеграм-канал БердянсЬк Сьогодні.

За наявною у нас інформацією, зазначають журналісти ТК, наслідками нещадавнього вибуху в мікрорайоні Колонія, який чув Бердянськ, стало знищення житла одного з місцевих колаборантів.

Зрадник – Гиренко Сергій до переходу на бік ворога працював у Бердянському виконкомі на посаді звичайного спеціаліста відділу інформаційно- комунікаційних ресурсів. Після окупації міста – один з перших перейшов працювати на окупанта, розділяючи проросійські погляди. Активно агітував інших співробітників виконкому йти працювати на окупантів. Погрожував та здавав своїх.

Саме за його доносами відбувались арешти працівників мерії із подальшим схилянням до роботи в окупаційній адміністрації. Крім того, він «іменем росіі» та нової влади поиймав участь у примусі приватних підприємтсв міста до свівпрацю з окупантами.

До початку війни батьки зрадника працювали в 16 школі, а після окупації із задоволенням продовжили роботу на боці загарбника.
Гиренко Валерій – вчитель хімії
Гиренко Вікторія – вчитель біології. Відділ освіти призупинив трудові відносини з ними ще в літку.

Уся родина активно вболівала за руських, агітували за референдум, тому діям синочка давали саму високу оцінку.

Така діяльність колишньої посадової особи не залишилась поза увагою українських спецслужб, та ще навесні 2022 року відносно нього було порушено справу за ч 5 ст 111-1 ККУ – державна зрада.

Окупанти не хочуть оприлюднювати цю інформацію, так як за їх версію партизанського руху у місті більше немає. До того ж їм і так зараз дуже важко стримувати панічні настрої серед колобарантів.
Уже ніхто не сумнівається, що рф тут не назавжди. Зараз головне питання – як та коли бігти.

Наразі перевірити інфомацію щодо наслідків карми не має можливості, оскільки мікрорайон посилено патрулюється окупаційними військовими.

ДЖЕРЕЛО