Стан енергопостачання Запорізької області

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 12,5 тисяч споживачів.

Щодня працівники енергокомпанії відновлюють електромережі, зруйновані війною. Вчора енергетики заживили 2 190 родин у с. Кушугум, що були знеструмлені вчора вранці внаслідок ворожого ракетного удару, 5 940 домівок по Степногірської дільниці та 3 923 – по Оріхівському районному відділенню, що залишилися без світла напередодні через ворожі обстріли.

По Гуляйпільському районному відділенню через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж аварійно-відновлювальні роботи вчора не проводилися.

Також цієї ночі фахівці Запорізьких міських електромереж усунули технологічне порушення в роботі електрообладнання та відновили енергопостачання 422 домівок містян.

На ранок через пошкодження повітряної лінії електропередачі в одному з населених пунктів Новомиколаївщини знеструмлено 27 споживачів. Також мають місце 2 одиничних відключення в електромережах м. Запоріжжя.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Кам’янсько-Дніпровському та Токмацькому районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

Загалом станом на 07:00 11 серпня без енергопостачання залишаються 17 055 споживачів у 72 населених пунктах Запорізької області (за винятком Василівського, Михайлівського, Бердянського, Приморського, Мелітопольського, Якимівського, Токмацького та Кам’янсько-Дніпровського районних відділень):

🔹 Гуляйпільські електромережі – 11 828 абонентів;

🔹 Оріхівські електромережі – 3 886 абонентів;

🔹 Степногірська дільниця (Запорізькі районні електромережі) – 1 312 абонентів;

🔹 Новомиколаївські електромережі – 27 абонентів;

🔹 Запорізькі міські електромережі – 2 абоненти.

ПАТ “Запоріжжяобленерго”

ДЖЕРЕЛО