Секретар Запорізької міської ради: про піар та гуманітарну допомогу

Секретар міської ради Анатолій Куртєв розповів:

– Запоріжці!

Скажу зараз кілька слів про наші з вами «улюблені» теми: піар та гуманітарку.

Днями в одній із соціальних мереж мешканка Запоріжжя звинуватила міську владу у видачі неякісних гуманітарних наборів у п’ятому корпусі ЗНУ. Єдине, чого не врахувала авторка посту – це те, що ми ніколи не видавали допомогу в жодному з корпусів Запорізького національного університету і що то насправді була допомога від волонтерів. А наш пункт видачі в Олександрівському районі знаходиться в обласному театрі ляльок. Але справа навіть не в цьому. А в тому, що якщо людині не подобається якість продуктів у гуманітарній допомозі, то вона просто може мовчки від неї відмовитися. Але, будь ласка, не треба звинувачувати і поливати брудом волонтерів, які намагаються підтримати людей, як можуть і чим можуть.

А тепер щодо мого учорашнього посту про передачу до Запоріжжя автомобілів для наших бійців. Отримав багато зворотнього зв‘язку про те, що в тому пості я начебто намагаюся привласнити собі заслуги людей, які придбали та перегнали ці автівки. Шановні! Перечитайте ще раз текст та передивіться відео. Де про це написано чи сказано? Ми приїхали і висловили вдячність людям, які нам допомагають. І потім написали про це, тому що вважаємо, що місто повинно знати їхні імена. І ми як розповідали про людей, які нас підтримують, так і будемо розповідати. Як дякували їм, так і будемо дякувати далі. Але якщо хтось хоче бачити у цьому мій піар, то будь ласка, це ваше право. Кожен бачить те, що хоче бачити. Це вибір кожної окремої людини.

Усі ми різні. У багатьох з нас різні погляди на однакові речі. Усі ми наповнені різними установками. І це абсолютно нормально. Головне – це те, що усі ми бажаємо нашої перемоги и миру для рідної землі. Бо усі ми – українці!

Разом переможемо і все буде Україна!

Мирної та тихої усім ночі.

ДЖЕРЕЛО