Путін прибрав з параду “літак судного дня” і всю авіацію: Жданов назвав реальну причину

https://i.obozrevatel.com/news/2022/5/9/filestoragetemp8.jpg?size=630x300

Парад Перемоги у москві: чому не було “літака судного дня”?

Повітряну частину військового параду в Москві на честь Дня перемоги було скасовано з політичних, а не погодних причин.

Під тиском Заходу глава держави-агресора Володимир Путін ухвалив рішення не демонструвати “літак судного дня” – командний борт Іл-80, призначений для евакуації керівництва країни у разі ядерної війни.

Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL озвучив військовий експерт Олег Жданов.

“Я думаю, що повітряна частина параду скасована через ультиматум із боку Заходу”, – припустив він.

Як пояснив експерт, такий ультиматум було зроблено після численних заяв та натяків керівництва РФ про можливість застосування ядерної зброї в ході війни проти України.

“Путін почав розганяти тему ядерної зброї, і його відразу ж попередили, що вони звернуть увагу на питання про його особисту ліквідацію. Або на питання про введення санкцій проти близьких йому людей. Зверніть увагу, відразу ж усі посадовці в РФ почали говорити – та ні, ми і не збиралися застосовувати ядерну зброю”, – уточнив Жданов.

Таким чином, відмовившись від демонстрації “літака судного дня”, Путін надіслав Заходу сигнал про те, що не планує пускати в хід ядерну зброю.

Водночас експерт звернув увагу на те, що в момент проведення військового параду в Москві була чудова погода, тому нельотна погода не могла бути причиною скасування параду літаків.

“Я дивлюся пряму трансляцію – там чудова погода для авіації, просто літай, скільки душа забажає, – сказав він. – Але прибрали “літак судного дня”, а більше там нічого показувати”, – додав експерт.

https://news.obozrevatel.com/ukr/vojna-v-ukraine/putin-pribrav-z-paradu-litak-sudnogo-dnya-zhdanov-nazvav-realnu-prichinu.htm

ДЖЕРЕЛО