Поїзди, які прямують із Заходу України до Києва, заповнені на 95 відсотків

Поїзди, які прямують із заходу України до Києва, заповнені на 95%
Всі рейси із західного напрямку до Києва заповнені на 95% пасажирами.

Про це повідомив голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу компанії.

Майже всі рейси з заходу України до Києва заповнені на 95 %, — Олександр Камишін

Більшість поїздів, що курсують із західних регіонів України до Києва, заповнені більш як на 95 %. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін сьогодні під час брифінгу на столичному вокзалі.

«Найбільше зараз людей їде із заходу до Києва. У нас майже всі такі рейси заповнені на понад 95%. Ми порахували, що щодня до Києва повертається тільки залізницею не менше 11 тис. осіб», — розповів Олександр Камишін. Він також наголосив, що повертаються пасажири з-за кордону залізницею до України. Так, з 1 по 11 травня вже повернулося залізницею не менше 10 тис. пасажирів з Європи.

«За травень Укрзалізниця перевезла 250 тис. пасажирів, з яких евакуаційними поїздами – лише 10 тис., а це не більше 4%. На вчора ми мали 177 чоловік з Покровська до Львова та 30 тис. регулярних пасажирів. Це говорить про те, що люди повертаються до нормального життя й нормального функціонування залізниці», — пояснив голова правління Укрзалізниці.

Нагадаємо, за час реалізації евакуаційних програм було доправлено поїздами близько 3,8 млн пасажирів зі сходу, півдня та центру України в західні регіони та 600 тис. пасажирів із заходу України до сусідніх країн. Укрзалізниця продовжує проводити евакуацію населення там, де це необхідно.

www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/583140/

ДЖЕРЕЛО