ГУ ДСНС України у Запорізькій області: інформація про ліквідацію наслідків ворожих обстрілів

30 червня піротехніки ДСНС виявили 5 касетних елементів та 2 одиниці безпечних залишків снаряду від реактивної системи залпового вогню «Ураган», у декількох населених пунктах Запорізького району. Всі виявлені вибухонебезпечні предмети знищені відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

Впродовж доби внаслідок артилерійських обстрілів російськими окупантами рятувальники ліквідували 2 пожежі. Так, у м. Гуляйполе у п’ятиповерховому багатоквартирному житловому будинку сталось загоряння квартир на загальній площі 600 кв.м, а у селі Верхня криниця Василівського району горіла господарча споруда на площі 20 кв.м.

Для забезпечення побутових потреб населення співробітники Служби порятунку «101» здійснили підвіз 12,5 тонн технічної води у м. Гуляйполе та с. Кам’янське.

Всього від ГУ ДСНС для ліквідації наслідків ворожих обстрілів, гуманітарного розмінування та надання допомоги населенню залучалося 9 одиниць техніки, 40 рятувальників.

Підрозділи ДСНС перебувають в підвищеній готовності і на територіях, де тривають бої, після закінчення артобстрілів залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій.

Разом до перемоги!

ДЖЕРЕЛО