Запоріжцям нагадали, що своєчасне переховування в укритті рятує життя

Більшість мешканців Запоріжжя виконують правила та залишаються вдома

Остання подовжена комендантська година, яка була у Запоріжжі з 19:00 8 травня до 5:00 10 травня, показала, що більшість запоріжців виконують правила та залишаються вдома. Про це повідомив речник ЗОВА, полковник Іван Арєф’єв. Пусті вулиці міста у цей день стали тому підтвердження.

Військовий нагадав про необхідність постійно дотримуватися комендантської години та умов повітряної тривоги»

-Шановні запоріжці, ми щиро вдячні вам за дотримання комендантської години. Більшість мешканців обласного центру розуміють важливість тимчасових обмежень. Доказ цьому — пусті вулиці Запоріжжя. Ваша безпека в ваших руках, — зазначив Іван Арєф’єв. — Також нагадуємо вам про необхідність дотримання повітряної тривоги. Так, це не зручно, так, це завжди буває неочікувано, але своєчасне переховування в укритті врятує вам життя. Наш ворог підступний, пам’ятаємо про це. Перемога обов’язково буде за нами. Слава Україні!

[embedded content]

Як повідомляла «Індустріалка», у Запоріжжі затримують порушників комендантської години. Їх перевіряє Служба безпеки України, після чого порушників передають до територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки та вручають повістки.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

ДЖЕРЕЛО