Як виглядає влітку головний парк спального району Запоріжжя — фото

Як виглядає сквер «Ювілейний» у останній місяць літа

Сквер «Ювілейний» — головний парк Хортицького району Запоріжжя та улюблене місце відпочинку хортичан. Він користується популярністю у мешканців району у будь-яку пору року. Особливо зараз, коли не можна гуляти Хортицею, в ботанічному саду і взагалі мало місць, де можна відпочити і відновити душевну рівновагу і сили.

Сквер «Ювілейний»

Сквер «Ювілейний»

У сквері багато зелені. На початку парку з боку зупинки «Лахтинська» посаджені різні квіти і помітно, що їх доглядають. Як казала у інтерв’ю «Індустріалці» відома запорізька художниця Наталія Коробова, «квіти ж усе одно живуть, вони, напевно, і не знають, що йде війна».

Сквер «Ювілейний»

Як писала «Індустріалка», відновити рівновагу можна й від спілкування с тваринами. Так, по вихідним у запорізькому притулку запорізький «Дай лапу, друг» проводять акцію «Погуляй із собакою» — можно безкоштовно вигуляти собаку, яка сподобається і підходить вам за темпераментом. А можна й назавжди взяти домашнього улюбленця.

Сквер «Ювілейний»

А якщо хочете поспілкуватися з котиками, то у Запоріжжі знов запрацювало котокафе «Мурляндія». Там живуть 17 котиків. У котокафе девіз «Котики і тортики» та погодинна оплата.Сквер «Ювілейний»

Можна безкоштовно взяти додому тваринку у невеликому тимчасовому зоохостелу у Запорізькому міському ботанічному саду. Тут дуже милі котики й кошенята, які можуть стати для вас друзями й подарувати багато гарних емоцій.

Не забувайте, будь ласка, вчасно реагувати на сигнал повітряної тривоги.

Читайте також: У зоопарку Запорізької області народилися левенята.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Фото автора

ДЖЕРЕЛО