У райцентрі Запорізької області російські військові спустошують сховища зерна та насіння соняшника

Зерно та насіння соняшника готують до транспортування в Росію

Російські військові на захоплених територіях України крадуть продовольство та вивозять його до Росії та Криму. Зокрема, в місті Пологи Запорізької області росіяни спустошують сховища зерна та насіння соняшника. Викрадену аграрну продукцію вони готують до транспортування в Росію.

Зібраний урожай росіяни також вилучили в Енергодарі. З міста в напрямку Кам’янки-Дніпровської під охороною військових вже виїхала колона російських КАМАЗів та DAF, завантажених зерном. Кінцевий пункт призначення колони – анексований Крим.

Відомо, що значна частина викрадених з України зернових вже перебуває на суховантажних суднах під російським прапором у Середземному морі. Найбільш вірогідна країна призначення вантажу – Сирія. Звідти контрабандою зерно може постачатись до інших країн Близького Сходу.

Також є інформація, що окрім зерна окупанти вивозять у Крим великі об’єми викрадених в Україні овочів. Зокрема, буряк, картоплю та капусту. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що окупанти на тимчасово захоплених територіях також вдаються до знищення української культури. Зокрема, в Мелітополі окупаційна влада знищила крутий музичний мурал.

Раніше «Інудстріалка» повідомляла, що в селах Запорізької області російські військові викрадають чоловіків. Останніми жертвами викрадень стали мешканці сіл Бердянського району.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

ДЖЕРЕЛО