Срібні браслети — стильний подарунок для будь-якої жінки 

Прикраси доповнюють будь-який образ жінки, тож якщо ви в пошуках універсального подарунка, новенький браслет може стати ідеальним рішенням

Зауважте, що саме срібні браслети мають дуже сильну перевагу в тому, що мають доступнішу вартість та можуть використовуватися як у вишуканих вечірніх образах, так й у повсякденних аутфітах.

Якими бувають срібні браслети?

Перш за все треба визначитися, яка сама модель підійде дівчині. Це дозволить вам заощадити свій час. Кожен браслет має свої відмінності:

  • шарнірний — універсальний варіант для будь-якого стилю гардероба, бо бездоганно поєднується з вечірніми та повсякденними нарядами;
  • обід — браслет без застібки, тут важливо не помилитися з розміром, бо занадто маленький красуня не зможе надіти, а завеликий буде постійно сповзати;
  • у вигляді пружини — дещо нагадують попередній варіант, але мають перевагу в тому, що розтягуються, тому вибір відповідного розміру тут вже грає не таку велику роль.

Насправді моделей срібних браслетів безліч. Тут важливо враховувати ще смаки дівчини, якій хочете зробити подарунок. Можливо, вона полюбляє масивні прикраси навіть у повсякденному житті, або, навпаки, обирає виключно мінімалістичні моделі для будь-якої ситуації.

На що важливо звернути увагу аби правильно обрати браслет?

Мабуть, найважливіший параметр — це розмір, бо навіть якщо прикраса буде ну дуже красивою, але замалою чи завеликою, багато радості вона не зможе принести. Тому тут треба обирати такий розмір, щоб срібний браслет водночас не здавлював зап’ястя та не сповзав із руки. Якщо ви обираєте тонкий аксесуар, то він може злегка бути вільним, а масивні моделі, навпаки, повинні щільно прилягати до руки. Ширина залежить від смаків дівчини та фігури. Наприклад, якщо це дуже худа красуня, то найкраще для неї обрати біль мінімалістичні та тонкі прикраси.

Підібрати срібні браслети на подарунок пропонує український інтернет-магазин Minimal Silver. Серед запропонованого асортименту можна легко підібрати прикраси для будь-якої дівчини.

ДЖЕРЕЛО